http://en.wikipedia.org/wiki/2018_FIFA_World_Cup
Wyniki MŚ 2018 (Rosja)
Grupa A
14.06. godz. 17:00 Rosja - Arabia Saud. (Moskwa) 5:0
15.06. godz. 14:00 Egipt - Urugwaj (Jekaterynburg) 0:1
19.06. godz. 20:00 Rosja - Egipt (St. Petersburg) 3:1
20.06. godz. 17:00 Urugwaj - Arabia Saud. (Rostów) 1:0
25.06. godz. 16:00 Urugwaj - Rosja (Samara) 3:0
25.06. godz. 16:00 Arabia Saud. - Egipt (Wołgograd) 2:1
1. URUGWAJ 3 5:0 9 pkt.
2. ROSJA 3 8:4 6
3. Arabia Saud. 3 2:7 3
4. Egipt 3 2:6 0
Grupa B
15.06. godz. 17:00 Maroko - Iran (St. Petersburg) 0:1
15.06. godz. 20:00 Portugalia - Hiszpania (Soczi) 3:3
20.06. godz. 14:00 Portugalia - Maroko (Moskwa) 1:0
20.06. godz. 20:00 Iran - Hiszpania (Kazań) 0:1
25.06. godz. 20:00 Iran - Portugalia (Sarańsk) 1:1
25.06. godz. 20:00 Hiszpania - Maroko (Kaliningrad) 2:2
1. HISZPANIA 3 6:5 5
2. PORTUGALIA 3 5:4 5
3. Iran 3 2:2 4
4. Maroko 3 2:4 1
Grupa C
16.06. godz. 12:00 Francja - Australia (Kazań) 2:1
16.06. godz. 18:00 Peru - Dania (Sarańsk) 0:1
21.06. godz. 14:00 Dania - Australia (Samara) 1:1
21.06. godz. 17:00 Francja - Peru (Jekaterynburg) 1:0
26.06. godz. 16:00 Dania - Francja (Moskwa) 0:0
26.06. godz. 16:00 Australia - Peru (Soczi) 0:2
1. FRANCJA 3 3:1 7
2. DANIA 3 2:1 5
3. Peru 3 2:2 3
4. Australia 3 2:5 1
Grupa D
16.06. godz. 15:00 Argentyna - Islandia (Moskwa) 1:1
16.06. godz. 21:00 Chorwacja - Nigeria (Kaliningrad) 2:0
21.06. godz. 20:00 Argentyna - Chorwacja (Niżny Nowogród) 0:3
22.06. godz. 17:00 Nigeria - Islandia (Wołgograd) 2:0
26.06. godz. 20:00 Nigeria - Argentyna (St. Petersburg) 1:2
26.06. godz. 20:00 Islandia - Chorwacja (Rostów) 1:2
1. CHORWACJA 3 7:1 9
2. ARGENTYNA 3 3:5 4
3. Nigeria 3 3:4 3
4. Islandia 3 2:5 1
Grupa E
17.06. godz. 14:00 Kostaryka - Serbia (Samara) 0:1
17.06. godz. 20:00 Brazylia - Szwajcaria (Rostów) 1:1
22.06. godz. 14:00 Brazylia - Kostaryka (St. Petersburg) 2:0
22.06. godz. 20:00 Serbia - Szwajcaria (Kaliningrad) 1:2
27.06. godz. 20:00 Serbia - Brazylia (Moskwa) 0:2
27.06. godz. 20:00 Szwajcaria - Kostaryka (Niżny Nowogród) 2:2
1. BRAZYLIA 3 5:1 7
2. SZWAJCARIA 3 5:4 5
3. Serbia 3 2:4 3
4. Kostaryka 3 2:5 1
Grupa F
17.06. godz. 17:00 Niemcy - Meksyk (Moskwa) 0:1
18.06. godz. 14:00 Szwecja - Korea Płd. (Niżny Nowogród) 1:0
23.06. godz. 17:00 Korea Płd. - Meksyk (Rostów) 1:2
23.06. godz. 20:00 Niemcy - Szwecja (Soczi) 2:1
27.06. godz. 16:00 Korea Płd. - Niemcy (Kazań) 2:0
27.06. godz. 16:00 Meksyk - Szwecja (Jekaterynburg) 0:3
1. SZWECJA 3 5:2 6
2. MEKSYK 3 3:4 6
3. Korea Płd. 3 3:3 3
4. Niemcy 3 2:4 3
Grupa G
18.06. godz. 17:00 Belgia - Panama (Soczi) 3:0
18.06. godz. 20:00 Tunezja - Anglia (Wołgograd) 1:2
23.06. godz. 14:00 Belgia - Tunezja (Moskwa) 5:2
24.06. godz. 14:00 Anglia - Panama (Niżny Nowogród) 6:1
28.06. godz. 20:00 Anglia - Belgia (Kaliningrad) 0:1
28.06. godz. 20:00 Panama - Tunezja (Sarańsk) 1:2
1. BELGIA 3 9:2 9
2. ANGLIA 3 8:3 6
3. Tunezja 3 5:8 3
4. Panama 3 2:11 0
Grupa H
19.06. godz. 14:00 Kolumbia - Japonia (Sarańsk) 1:2
19.06. godz. 17:00 POLSKA - Senegal (Moskwa) 1:2
24.06. godz. 17:00 Japonia - Senegal (Jekaterynburg) 2:2
24.06. godz. 20:00 POLSKA - Kolumbia (Kazań) 0:3
28.06. godz. 16:00 Japonia - POLSKA (Wołgograd) 0:1
28.06. godz. 16:00 Senegal - Kolumbia (Samara) 0:1
1. KOLUMBIA 3 5:2 6
2. JAPONIA 3 4:4 4*
3. Senegal 3 4:4 4*
4. POLSKA 3 2:5 3
1/8 finału
30.06. godz. 16:00 FRANCJA - Argentyna (Kazań) 4:3
30.06. godz. 20:00 URUGWAJ - Portugalia (Soczi) 2:...
TheNWOChannel